Cztery pokoje na 49 mkw.

Mieszkanie zostało kupione po okazyjnej cenie z przeznaczeniem na wynajem. Znajduje się z w pobliżu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu.

 

Zostało znalezione końcem czerwca, w związku z czym sporym wyzwaniem było przeprowadzenie remontu generalnego jak najszybciej, by pokoje znalazły najemców przed początkiem roku akademickiego. Ostatecznie wszystkie pokoje wynajęły się jeszcze w trakcie remontu (z wykorzystaniem zdjęć z innych naszych mieszkań obrazujących standard), a mieszkanie było gotowe na początku września.

 

Samo zwiększenie rentowności było tutaj dosyć proste. W chwili zakupu mieszkanie miało trzy niezależne pokoje. Czwarty pokój powstał poprzez podział salonu na pół. Ścianka od razu była projektowana pod konkretne meble, tak by maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania pokoi. W wyniku podziału uzyskaliśmy komfortowe mieszkanie z widną kuchnią.

 

Duży kaloryfer w salonie został podzielony na dwa mniejsze – dla każdego pokoju. Wszystkie prace związane z ogrzewaniem wykonał fachowiec wskazany przez administrację wspólnoty, więc udało się przeprowadzić prace bez konsultacji.

 

Tak prezentuje się rzut mieszkania z góry.

 

rzut mieszkania

Rzut mieszkania

 

A tak prezentuje się mieszkanie po remoncie:

Kuchnia

Kuchnia

Korytarz

Korytarz

Łazienka

Łazienka

Pokój z balkonem

Pokój z balkonem

Pokój z balkonem

Pokój z balkonem

Najmniejszy pokój

Najmniejszy pokój

 


Kwiecień 13, 2019

Przykładowe realizacje, aktualne oferty

O nas

Tworzymy zespół o uzupełniających się kompetencjach. Dzięki naszym doświadczeniom dysponujemy szeroką wiedzą z zakresu doradztwa prawnego, analizy biznesowej i negocjacji. Wspólnie przeprowadziliśmy szereg inwestycji na rynku nieruchomości, z których wszystkie skończyły się powodzeniem.

Celem flats4rent jest świadczenie kompleksowej pomocy inwestorom dążącym do zapewnienia sobie i swoim rodzinom wolności finansowej w oparciu o rynek nieruchomości.

Kontakt

Jesteś zainteresowany współpracą, chcesz inwestować na rynku nieruchomości lub skorzystać z naszych usług, masz ciekawą okazję inwestycyjną, lecz nie wiesz, od czego zacząć lub brakuje Ci środków?

Odezwij się do nas na:

kontakt@f4r.pl

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Poddziałanie 1.1.1. Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój